Stolní demonstrační boxy LAMON typ DSL 

FOTOGALERIE

Ke stažení: 

Katalog digestoře LAMON

AKČNÍ CENY DIGESTOŘÍ A BOXŮ LAMON!

Stolní demonstrační box LAMON DSL 11Dd

Stoln_demonstran_box_LAMON_DSL_11Dd

Akční cena:  od 100.000,- Kč bez DPH (prosklená záda)

Vnější rozměry: dl. 1100, hl.645 mm, v. 1160 mm 

Vnitřní rozměry pracovního prostoru skříně:  

dl. 1060mm, hl. pracovní desky 600 mm, v. 900 mm (jiné rozměry dle dohody) 

Výbava zahrnuta v ceně (jiná výbava dle dohody):

* vyrobena z nekorodujícího materiálu: bílá laminovaná LDTD, ochrana všech řezů desek chemicky odolnou plastovou hranou ABS moderní inovativní technologií PUR 

* manuálně, svisle zvedané v každé poloze stavitelné přední okno z bezpečnostního vrstveného lepeného skla o síle 6,4 mm, které je zavěšené na řemenech jako pevná náhrada běžně používaného lanka, nosnost řemenů je cca 1,2 tuny, madla černý plast 

* zářivkové svítidlo 2x 18W do prostředí bez nebezpečí výbuchu, krytí IP 66, základna i difuzor z chemicky odolného polykarbonátu PC, prachotěsné, odolává stříkající vodě, zvýšená odolnost proti deformaci a nárazu, vypínač

* pracovní deska velkoformátová slinutá dlažba TAURUS 600 x 600 mm
   s kyselinovzdornou dvousložkovou spárovací hmotou 

* strop digestoře s přírubou 200 mm z polypropylénu nebo pozinku pro napojení odtahu

* odsávání pracovního prostoru shora, bez ventilátoru 

* dle dohody: montáž na místě, zaškolení obsluhy, doprava dle skutečnosti (Brno doprava zdarma)

Nabídka nezahrnuje: 

ventilátor, filtr odtahu, revizi elektro, revizi plynu, jiné revize a dopravu 

Digestoře - boxy jsou určeny do prostředí bez nebezpečí výbuchu plynů, prachů a hořlavých par! Digestoře nejsou určeny pro práce s radioaktivními látkami a zvlášť nebezpečnými látkami. 
Vhodnost digestoře a její výše uvedené výbavy pro prováděné práce v digestoři je nutno konzultovat s projektantem a bezpečnostním technikem. 

Digestoře LAMON mohou být vyrobené: 

1) z nekorodujícího a nehořlavého materiálu s požární odolností třídy reakce na oheň A2-s1, d0 dle EN13501-1: Hliníková sendvičová deska ALP Bond A2 100% Al struktura o tloušťce 4 mm, složená ze dvou hliníkových plátů o tloušťce 0,7 a 0,5 mm a 100% hliníkového mřížovaného středu. Tento kompozitní panel je opatřen polyvinylidenfluoridovým (PVDF) nástřikem v barvě stříbrná RAL 9006 nebo v barvě bílá RAL 9003 (rub - primer). 

2) z nekorodujícího materiálu s požární odolností třídy B-s2, d0 dle EN13501-1 s povrchem z vysoce chemicky a mechanicky odolného vysokotlakého laminátu HPL v postformingové kvalitě s klasifikací HGP / VGP podle EN 438-3 s povrchem odolným proti opotřebení tvrzeným melaminovou pryskyřicí, který je schopný odvádět elektrostatický náboj. 

     Tato kombinace zvyšuje požární bezpečnost, chemickou a mechanickou odolnost, snižuje riziko možného výbuchu a zároveň zcela odstraňuje možnost vzniku koroze, která je běžná u plechových digestoří. 

3) z nekorodujícího materiálu LDTD s požární odolností třídy D jako ekonomicky výhodnější varianta, která také zcela odstraňuje možnost vzniku koroze běžně se vyskytující u plechových digestoří. I LDTD může být v kvalitě s požární odolností třídy B. 

joomla template
Banner